Крим

Що б хто не говорив, а Крим – це добре. Головне вміти роздивитися за всіма мінусами його суть. Море, сонце, гори, виноград, персики… Не ті, що продають невдалим туристам біля моря, а справжні. Ті, які “як собі”. І, звичайно ж, Крим – це бездонне джерело сюжетів для будь-якого жанру фотографії.

Західний крим.

Вертикальні береги обриваються в блакитну воду. Синє небо. Спекотне сонце. Ось так виглядає на початку травня східна частина Криму неподалік мису Тарханкут.

Оленівка

Лиман в Оленівці – улюблене місце серфінгістів та кайтерів. Якщо ж відволіктися від суєти і бризок, то знаходиш собі відмінних моделей – пташок, які не квапливо шукають їжу на теплій мілині.

Тарханкутський маяк.

Символ Мису Тарханкут.

Лебеді

У межах міста Євпаторії якась солона калюжа. Поруч жвава траса. І тут така пишність! Зграя лебедів. Усі зупиняються, годують, фотографують.

Туман над морем.

У чудовий сонячний день з висоти Ай-Петрі відкрився цікавий краєвид на Ялту. Туман висів над морем чітко на межі води. Місцеві кажуть, що це “море гріється”.

Прісне озеро над Патренітом

Якщо мати карту, машину та бажання, то можна забратися в такі місця, де бував мало хто зі звичайних приїжджих. Ось яскравий приклад – прісне озеро в горах над Партенітом. З певної точки можна побачити водну гладь озера, Чорного моря гору Аю-Даг.