Щоб придбати подарунковій сертифікат на фотосесію, будь ласка, заповніть форму нижче. Якщо вам подобається якісь окремий дизайн, у полі “Повідомлення” вкажіть його номер згідно підписам на слайдах. Також для зручності можна вказати номер телефону, орієнтовну дату та будь які інші зауваження.

Подробиці щодо умов по сертифікату.

Сертифікат існує у паперовому вигляді. Його надруковано на якісному товстому папері та його приємно тримати у руках. Розмір розраховано на конверт DL чи Євроконверт (110х220 мм). Конверт не входить до складу.

Після сплати ви можете отримати подарунковий сертификат на фотозйомку через Нову пошту. Відправка відбувається в день отримання коштів. Тривалість доставки залежіть від Нової пошти та зазвичай складає одну добу по Києву та до 2 діб по Україні. Пересилання сплачує відправник.

Володар сертифікату має право на отримання послуги фотозйомки тривалістю 2 години.

Після зйомки надаються 10 повністю оброблених фото в електронному вигляді на файловому сховище в Інтернеті. Тривалість обробки світлин – до двох тижнів.

Локація обговорюється додатково. Будь ласка, уточнюйте місце зйомки до оплати сертифіката. Під час війни в Україні доступні місця для проведення фотосесії обмежені.

Ціна сертифікату становить 4000,00 грн. Термін дії становить 6 місяців від дати продажу. Ви можете повернути сертифікат у термін не більше 2 тижнів з дати придбання.